Aktualizace

Zde se nachází aktualizace, což budou informace např. o vyučování a tak podobně. Nejnovější se nachází vždy na začátku.

13. 9. - Přidány druhé hodiny

http://skola-pro-mysticke-bytosti.blog.cz/ - Škola se přesouvá na tento blog!

V nejbližší době se odsud vše smaže a výuka bude pokračovat na výše zmíněném webu.

Datum příští výuky zatím nevíme

31. 8. - Protože i nám profesorkám začíná zítra škola, tak výuka bude až příští týden. Zatím nevíme kdy, takže sledujte Aktualizace pro další informace.

29. 8. - Dnes začíná výuka!

28. 8. - Profesorský sbor se rozhodl opět školu přestěhovat, na blog.cz Tam naše škola původně začínala někdy v roce 2013, ale téměř nikdo ji neznal. Od zítra vám začne výuka, která bude ještě zde, a pak se bude vyučovat na nové doméně. Vše se tam přestěhuje, i studenti a výuka. Na blog.cz je to totiž přehlednější, než zde.

26. 8. - Ruší se předmět NoDK. Je to spíše vedlejší předmět a chceme tu mít pro vás jen ty nejhlavnější.

Změnen rozvrh hodin.
Vyučování pro víly (ale zároveň i pro ostatní, protože je vše, kromě hodin MT a MŽ, stejné) začne v nejbližší době, nejspíše v pondělí.

20. 8. - V rubrice Výuka přidána podrubrika Informace o výuce.

16. 8. - Ve třídě víl je momentálě 12 studentů. Sledujte prosím pravidelně tento blog, abyste věděli, kdy přibude článek o výuce.

10. 7. - Přidána podrubrika Jen učení do rubriky Studenti. Zde budeme zapisovat ty, kteří se chtějí jen učit. Maximální počet žáků není, ale učit se začne, až v některé třídě bude určitý počet studentů.

Od 18. 7. do 1. 8. tato škola bude pozastavena z toho důvodu, že těch 15 dní nebude mít nikdo z profesorek a zástupkyň čas. Tak vás prosíme, abyste na to brali ohled.

7. 7. - Ode dneša přijímáme přihlášky studentů na naši školu. Výuka začne, až bude v dané třídě minimálně 8 studentů.

Přidána podrubrika Informace o výuce v rubrice Výuka.
Upraveny podrubriky s návzy předmětů v rubrice Výuka.

2. 7. - Přidána rubrika Výuka a podrubriky s názvy předmětů.

30. 6. - Upravena rubrika Studenti a upraveny třídy studentů.

29. 6. - Upraven design a upraveny některé rubriky.

11. 6. 2016 - Víme, že jsme sem dlouho nic nepřidali. Měli jsme toho moc i my sami. Po nedávné poradě jsme se rozhodli, že naše škola se opět změní. Máme v plánu tyto rubriky: Úvod, Aktualizace, Přihlášení, Studenti (V této rubrice budou podrubriky, ve kterých budou: Fauni, Kentauři, Nágy, Nymfy a Víly) a pak zde budou rubriky dle názvů předmětů (např. Metamorfóza, Naslouchání přírody, Komunikace s jinými bytostmi atd), ale ve zkratkách. Dále tu budou Dotazy, Společenská místnost např. na pokecání, a také tu bude Návštěvní kniha sloužící k návrhům a připomínkám. Školní rok začne, až bude minimálně v jedné třídě alespoň 10 studentů, abychom věděli, že je alespoň nějaký zájem.

Takže očekávejte změny ohledně designu a další. Až školu zahájíme a budete moci posílat přihlášky, dáme vám vědět. Kdo se přihlásí během rekonstrukce, bude jeho přihláška přijata, ale bude zapsán až po rekonstrukci. Ti studenti, kteří zde byli dříve, ty smažeme.

29. 1. 2016 - Pokud se přihlásíte a znáte někoho, kdo by se také chtěl něco přiučit či se něčím stát, můžete mu o naší škole říct.

12. 12. 2015 - V každé třídě musí být minimálně 8 studentů, aby se mohlo začít. Ale můžeme udělat i vyjímku na 7 studenty. Vyučování tím pádem může začít v každé třídě jinak.