MT

Zde budou hodiny MT.

Vyučující profesorka: Dle tříd

1. HODINA - VÍLY

Dobrý den studenti. Dnes se setkáváme již po třetí a bude tomu každý den. Ale i kdyby i tak někdo z vás nevěděl, kdo jsem, tak se představím. Mé jméno je Ellisa Fiamínová a učím zde NP a pro víly učím ještě MT a MŽ.

Teď spolu máme 1. hodinu MT

V hodinách MT se budeme učit metamorfózám. Nejdříve se budeme metamorfóze ve vílu. Nezoufejte, když se vám to nepodaří hned napoprvé, žádný učený z nebe nespadl, i mně chvíli trvalo, než jsem se to naučila :-)

Začneme meditací, uvolněním. Pusťte si pomalou hudbu. Sedněte si do tureckého sedu, zavřete oči a vypněte proud myšlenek. Teď si představujte, jak se metamorfujete. Jak vám ze zad rostou 4 boule u páteře, z nich rostou motýlí křídla a jak se vám mírně zašpičaťují uši. Takhle zůstaňte asi 5 - 10 minut. Nejdůležitější je mít víru a věřit, že se to povede. Mějte u sebe pití, je to důležité.

Meditujte takto každý den. Pokud ucítíte tlak na zádech, je to dobře.

Příští hodinu si zapíšete tři čaje na metamorfózu. Avšak pamatujte, že se nemusíte metamorfovat hned druhý den, ale třeba až za nějakou dobu. A nebo se nemusíte metamorfovat vůbec…

Dnešní hodinu a celé vyučování tímto končíme. Uvidíme se ve středu, nebo ve čtvrtek :)

2. HODINA - hodina pro všechny

Zdravím vás, studenti. Dnes si v hodině MT napíšeme čaje, které povzbuzují metamorfózu. Můžete je najít na internetu, protože je jednou nějaká dívka napsala k sobě na blog a od té doby jej dost často kopírují.

1. Čaj

Potřeby:
2 lžičky bazalky
2 listy meduňky
1 bobkový list

Postup:
5 minut vylouhovat v horké vodě, přecedit a vypít. Před spaním si přimýšlejte mystické části těla (ve vílím případě jsou to křídla)

2. Čaj

Potřebujete:
1 kávovou lžičku bazalky
1 bobkový list
šťáva z jablka
1 kávová lžička skořice

Postup:
Nejprve rozdrtíme bobkový list a dáme ho do nějakého menšího hrnce společně se všemi ostatními ingrediencemi. Zamícháme a 2 minuty vaříme na ohni (na sporáku). Poté necháme 5 minut odstát, přecedíme přes cedník a vypijeme. Přitom si přimýšlíme mystické části těla. Stačí to pít asi jenom v pondělí a pak v pátek, ale můžeme i jiné dny.

To by bylo pro dnešek vše :-)